Jiřišta M.-Kubelka L.

Střídali: 65.Podzimek Pe za Podzimka Pa, 72. V.Malý ml.za Michala Holce,81. MiniBergy za Honzu Jaroše

Branky: Plhal M., Holec T., Kubelka L.

Rozhodčí: Mikule, Farský J. …

V sobotu jsme nastoupili k první těžší jarní prověrce - zápasu s Novou Vsí. Od začátku jsme se snažili chopit iniciativy a to se nám také asi 6 minut dařilo, pak nás Soupeř začal kombinačně přehrávat a hlavně podnikal nebezpečné protiútoky. Jeden z nich se mu také poměrně brzy podařilo proměnit, když z levého křídla útočící hráč se štěstím z těžkého úhlu tečovanou střelou prostřelil Hančika v bráně, 0:1. Ve 20.minutě už to bylo 0:2, když Hančik vyrazil přímý kop hostí do břevna a naši obránci se k střílejícímu hráči zachovali velice gentlemansky.. My jsme dokázali skórovat až v posledních vteřinách první půle, když se po rohu Petra Buryánka hlavou premiérově trefil Plžák, 1:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím, že nám nezbývá nic jiného, než zvýšit obrátky. Tomáš Holec se posunul k Lukášovi na hrot a My jsme se častěji začali tlačit před bránu hostí. Bohužel naše útoky byly povětšinou jalové. Netrefil se ani Lukáš, když z trestného kopu těsně přestřelil branku soupeře. Bohužel to byli opět hosté, kteří šli brejkem vedeným po naší levé straně v 61. minutě do vedení již o dvě branky, 1:3. Trochu nás to přibrzdilo v rozletu, ale dál jsme věřili, že zápas otočíme. Gólové parametry měla hlavička Honzy Jaroše po centru Mártyho a také Lukášův trestňák, který hostující gólman vytáhl ze šibenice… Snížit se podařilo v 73.minutě až Tomáši Holcovi po rohu V. Malého st., 2:3. Další naše útočné snahy vedly k vyrovnání skóre v 81. minutě, když po faulu na Honzu Jaroše Lukáš přesně trefil k tyči.. 3:3 ! Naše snaha otočit zápas však záhy vzala za své, když jsme vhazovali u rohového praporku soupeře a ten nás dorazil dalším rychlým brejkem a přehozením Hančika, 3:4. Pak ještě Plžák nešťastně zahrál rukou v našem vápně a přestože Hančik penaltu vyrazil, na dorážku už nestačil, 3:5. Šestý gól už padl do naší branky po naší rezignaci v 90.minutě, 3:6.

Škoda, že jsme za nerozhodného stavu nehráli spíše na bod, touha po vítězství nás vrhla zpět do hlubin… Tongue outZ toho se musíme poučit !! Innocent

V. Malý ml.-Farský M.-Holec T.-Plhal M.

Podzimek Pe.-Jiřišta M.-Malý V.st.-Buryánek P.

Podzimek Pa.-Kubelka L.

Střídali: 66. Holec M. za Podzimka Pe.,70. MiniBergy za Jiřištu, 80. Břéťa za Buryánka

Branky: Podzimek Petr 2, Kubelka Lukáš 2

Rozhodčí: Lelek

Pod zamračenou oblohou jsme v Poniklé odehráli jeden z našich lepších zápasů a domácí tak byli nuceni tahat po celých devadesát minut za kratší konec provazu . Do vedení jsme mohli jít již ve druhé minutě, kdy jeden z Banánů (nevím který, Já je prostě nerozeznám.. Smile ) netrefil již úplně prázdnou kasu domácích.. Další čistou gólovku zazdil Márty, který „zoči voči“ trefil pouze domácího branaře.. Ponikeláci se snažili, ale jejich útoky byly kostrbaté a hru povětšinou tvořily dlouhé nákopy za naši obranu. Jakýs takýs tlak si vytvořili po minisérii rohových kopů, ale žádná stoprocentka z toho nebyla. Zvláště poté, kdy se v naší brance již zcela aklimatizoval Lukáš Hančik, z kterého se stává jasná gólmanská jednička. Naše šance přicházely poměrně často, ale žádnou jsme nedokázali přetavit ve vedoucí branku. S přibývajícím časem jsme domácí dostávali pod stále větší tlak, důkazem čehož bylo břevno po centru V. Malého st. a zřejmě nesprávně neuznaný gól Lukáše Kubelky pro domnělý ofsajd.. Ve čtyřicáté druhé minutě jsme již jásali, když po Plžákově centru V. Malý st. Ideálně vysunul Petra Podzimka a ten nedal gólmanovi šanci 0:1.

Ve druhé půli jsme chtěli vedení rychle navýšit a to se nám také podařilo, když po náhře aktivního Petra Buryánka skóroval podruhé v tomto zápase Petr podzimek 0:2. Další dvě tři šance jsme nevyužili a soupeři se podařilo z ojedinělého útoku snížit na 1:2. V rozmezí příštích osmi minut se však podařilo dvakrát skórovat našemu nejlepšímu střelci Lukáši Kubelkovi po náhře Mártyho a samostatné akci .. 1:4. Tyto dvě branky definitivně vlily klid do našich řad, ne ale do hlav domácích, kteří těžko snášeli vědomí domácí prohry a uchylovali se často k nečistým zákrokům. Závěr zápasu rozhodčí Lelek nezvládl a My byli rádi, že jsme odešli nezraněni.. Smile

Dobrý výkon podal celý tým a potvrdilo se, že venku je naše hra lehčí a uhlazenější.

Příští sobotu nás čeká soupeř z řad těžších a to Nová Ves nad Popelkou. Doufáme, že jarní formu potvrdíme a udržíme těsný kontakt s čelem tabulky !

Plhal M.-Holec T.-Holec M.-Farský M.

Střídali: 65. V. Malý ml.za Podzimka Pa, 77. Podzimek Pe za V.Malého st.  82. MiniBergy za Buryánka

Branky: Kubelka 2 (2 x z pen,), Jaroš J., Buryánek

Očekávané derby se hrálo na zimou poznamenaném hrbolatém terénu před početnou diváckou kulisou. Naše kombinační hra, kterou jsme minulý týden překvapili na umělé trávě v Lomnici, tak byla kvalitou hřiště hodně poznamenána. Ne však naše první rychlá gólová akce, která začala na naší levé straně, kdy míč doputoval od našeho velkého vápna až k Petru Buryánkovi a ten našel přesně Honzu Jaroše 1:0. Soupeř z ojedinělé akce vyrovnal přesnou střelou k levé tyči 1:1. Naštěstí to bylo naposled, kdy se jilemnickým podařilo vyrovnat… Druhá naše branka přišla z penalty po zákroku „Černocha“ na našeho Honzu Jaroše a Lukáš Kubelka se jako po několikáté nemýlil 2:1. Naše hra i přes některé nepřesnosti byla svižnější než hra hostí a po další pěkné akci byl na pravé straně faulován ve vápně Banán a Lukáš přidal z druhé penalty naši třetí branku 3:1 ! Bohužel do poločasu soupeř stačil snížit na 3:2, když Banán škrtnul v našem pokutovém území o protihráče a Hříbek trefil vingl..Smůla byla, že si cestu do sítě nenašla pumelice Petra Buryánka po našem rohu těsně před přestávkou..

Po změně stran jsme se dál tlačili dopředu a v 52. minutě byl na hranici velkého vápna faulován V. Malý st.. Petr Buryánek z následného trestného kopu nedal Černému v brance hostí šanci 4:2. Soupeř snížil v70. min. po rohovém kopu, kdy dopravil míč do naší branky hostující hráč rukou 4:3. My jsme mohli vedení několikrát navýšit, kdy se dostával do palebných pozic zejména Tomáš Holec po standardních situacích, žel ani jedna jeho střela se neujala.

Celkově jsme si vítězství zasloužili a držíme dál bronzovou příčku okresního přeboru !

Aktualizováno Pátek, 08 Duben 2016 12:32

Lomnice B - Mř. PDF Tisk Email
Středa, 30 Březen 2016 14:10

Týmový výkon podpořil Kubelka čtyřmi góly !

Lomnice B:Sokol Mříčná

3 : 7 ( 1:3 )

Hanč

V. Malý ml.-Farský M.-Holec M.-Plhal M.

Podzimek Pa-Jaroš J.-Malý V.-Buryánek P.

Střídali: 62. MiniBergy za Buryánka 65. Banán za Banána J

Branky: Kubelka 4, Buryánek 2, Jaroš J.

Za slunného počasí jsme odehráli na umělé trávě v Lomnici velmi pěkný zápas plný zajímavých momentů a kombinačních akcí. V prvních minutách jsme domácí přitlačili na jejich polovinu, ale byli to oni, kdo skórovali jako první. Po nákopu za naši obranu, úniku a střele domácích vyrazil Hančik míč opět pouze k nohám soupeře - 1:0. Naše hra v poli byla však dynamičtější a častěji jsme se dostávali k soupeřově brance. Po spolupráci Jiřišty s Kubelkou jsme mohli vyrovnat, ale posledně jmenovaný byl zezadu sražen v malém vápně…k našemu údivu sudí penaltu se neodpískal.. 16. minutě po přihrávce Mártyho z levé strany zakončoval znovu Kubelka ve vápně do odkryté soupeřovy branky - 1:1. Lomničtí nás pak několikrát zaskočili rychlými brejky, které musela naše obrana hasit s vypětím všech sil ! Naše akce byly čím dál pohlednější a lomnická obrana často nevěděla kam dřív skočit -jeden gól nám nebyl uznán pro ofsajd.. Nejdramatičtější dvě minuty zápasu, které domácí doslova pohřbily, začaly ve 44. minutě, kdy Márty poslal Honzu Jaroše do vápna a ten střelou k tyči nedal gólmanovi šanci – 1:2. Za minutu měl prsty Honza v další brance, když po faulu na něj Lukáš trefil levou šibenici domácí branky – 1:3. Jako opaření nastoupili lomničtí do druhého poločasu a hřebíček do rakve jim definitivně zatloukl v 15. vteřině druhé půle debutant v našem dresu Petr Buryánek, když k němu míč doputoval po spolupráci Kubelky s Banánem – 1:4. Tentokrát se míč zatřepotal v pravé šibenici… Smile

Od té doby se na domácí rozklíženou obranu valil jeden útok za druhým a v rozmezí 59. – 69. Minuty jsme dokázali přidat další tři branky – 1:5 Buryánek po náhře Kubelky, 1:6 Kubelka z penalty, 2:7 Kubelka z penalty. Další branky mohl přidat Márty s Banánem, ale nestalo se. Soupeř lehce korigoval dvěma góly a po naší lehkovážnější hře v poslední minutě vykopával míč z naší branky Víťa Malý mladší..

Celkově jsme v Lomnici zanechali dobrý dojem a po dlouhé době sehrála velmi dobrý zápas celá záloha, která působila kompaktně a útok zásobovala dobrými balony. Obrana přečkala několik brejků v první půli a ve druhé už vítězství pohlídala. Útok Kubelka – Jiřišta nabral formu ze začátku podzimu, kdy jsme okupovali první příčku tabulky, tak doufejme, že jim nadále vydrží ! Smile

Náves J.- Holec T. - Jaroš D.- Plhal M.

Podzimek Pa.- Malý V. st. - Jiřišta M.- Kučera B.

Kubelka L.- Podzimek Pe

Do hry zasáhli: 45´ Jaroš J. za Podzimka Pa

65´ Machek T. za V. Malého

78´ Zákoucký za Břéťu

87´ MiniBergy za Podzimka Pe

Branky: Kubelka, Holec T.

Úplně špatný zápas to nebyl, ale neproměnili jsme pár šancí a soupeř neuvěřitelně snadno získal tři body. V první půli jsme neproměnili šance Kučery, Podzimka a v síti neskončila ani pumelice Návese, kterou hostující branař bravurně vyrazil. Libštát šel do vedení po přímém kopu, ke kterému Pevňas neměl moc daleko, ale prostě nedosáhl a bylo to ve 20. Min. 0:1. Do poločasu na naši branku šly ještě maximálně dvě střely, jinak nic…

Ve druhé půli záhy naše snaha vzala za své, když soupeř proměnil penaltu po faulu Tomáše Holce, 0:2 ! Pevňas ji vystihl, ale nechytil, škoda. Jediný pěkný gól dali hosté po centru Jardy Smolíka hlavou k tyči, 0:3. Čtvrtý gól propadl již rozhozenému Pevňasovi záhadně do brány, 0:4. Pak jsme měli dvě šance, ale kontrovali jsme na 2:4 až v 79., resp. 82. minutě Lukášem Kubelkou a Tomášem Holcem. Vypadalo to, že se nadechnneme, ale vzápětí přišla další střela z dálky… 2:5.

Určitě hratelné utkání pohřbilo naše naděje na dočasné vedení v tabulce. Teď už se musíme soustředit na další klíčový zápas podzimu se Studencem „A“ na jeho půdě. Chceme samozřejmě udržet kontakt s čelem tabulky.

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Říjen 2015 22:59

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »